Mac slideMac slideMac slideMac slideMac slideMac slide Ipad slideIpad slideIpad slideIpad slideIpad slide Iphone slideIphone slideIphone slideIphone slideIphone slide

Kikoplay

Kiko, bedava eğitici oyunları bulabileceğiniz www.krainakiko.pl servisinden çocukların tanıdıkları neşeli bir maymuncuktur.

Şimdi Kiko çocukları telefon ve tablet oyun ülkesine götürüyor: iPhone, iPad, iPod ve Android. Yeni çocuk oyununu bedava indirin ve çocuğunuzun yaratıcılığının ile el becerilerinin gelişimine yardımcı olun. Kiko ile oyun emniyetli ve akıllıdır!

Portret

Kiko Photo, çocukların bayılacağı bir uygulamadır! iPhone ile Android telefonlarında ve iPad ile Android tabletlerinde kullanılabilecek, çocuklara hitap ilk komik fotoğraf makinesidir. Çocuğunuzun fotoğraf çekmesine ve fotoğraflara sihirli elemanların eklemesine izin verin!

Portret

Bedava Kiko Photo oyunu sayesinde, yüz ve bütün vücut olmak üzere iki mod seçme imkanı vardır.

Portret

Kiko Photo’da çocuğunuzun cihazda kaydedilen fotoğraf ile oynayacağı yoksa makine ile yeni fotoğraf çekeceği imkanlar arasında seçim yapabilirsiniz.Fotoğrafınızda gerçek masal prensesine dönüşün veya basbayağı fotoğrafınızın komik versiyonunu hazırlayın. Ayrıca resmi sihirli filtreleri kullanarak değiştirebilirsiniz.

Gotowanie

Kiko Photo uygulaması sayesinde çocuğunuz saç, saç bandı, çanta, küpe, bluz, elbise, gözlük, ayakkabı, şapka ile birçok diğer sihirli elemanı fotoğrafa ekleyebilecektir! Hazır olan resminizi paylaşın - elektronik posta ile gönderin, Facebook veya Twitter’de paylaşın veya basbayağı cihazınıza kaydedin.

Balony

Kiko maymuncuğu bedava iPhone, iPad, Android çocuk oyunlarını tavsiye eder birlikte oynamaya davet ediyor!